teczki

Teczki na dokumenty i druki reklamowe z miejscem na wizytówkę pozwalają zebrać wszystkie druki w jednym miejscu. Teczki drukujemy na papierze kredowym lub kartonie niepowlekanym o różnej gramaturze. Istnieje możliwość zamówienia teczki standardowej lub zamykanej gumką w różnych kolorach. W naszej ofercie znajdują się gotowe wykrojniki z których tworzymy określone wzory teczek. Istnieje również możliwość zamówienia teczki pod własny projekt wykrojnika. Drukujemy  w technologii offsetowej, zarówno w kolorystyce Pantone jak i CMYK. Zapewniamy najwyższą jakość druku ze 100% powtarzalnością i równomiernym natężeniem koloru.

W teczkach istnieje możliwość zadrukowania samej okładki i skrzydełek zabezpieczających dokumenty ( najczęściej wybierana opcja), oraz okładki i środka.

Skrzydełka zabezpieczające dokumenty przed wypadnięciem posiadają nacięcia w których można umieść wizytówkę. Oferujemy kilka opcji uszlachetniania wydrukowanych materiałów: laminowanie folią błyszczącą, matową lub soft touch, oraz wybiórczy lakier UV, hot-stamping lub tłoczenie.

O szczegóły zapytaj naszych doradców