System  drukfirmowy.

O SYSTEMIE

System DrukFirmowy to autorskie, innowacyjne narzędzie IT dla rynku poligraficznego.  Zadaniem systemu jest podnoszenie jakości dostarczanych produktów i realizowanych usług. Dzięki wykorzystanej technologii IT optymalizujemy czas obsługi i realizacji zleceń oraz generujemy oszczędności istotnie ograniczając wydatki naszych Klientów.

System skupia 13 lat doświadczeń i rzetelnej współpracy z klientami. Rozwiązanie wciąż jest rozwijane w zależności od zgłaszanych potrzeb i uwag jego użytkowników:

  • DOSTĘPNOŚĆ – wszystkie druki firmowe w jednym miejscu 24/7
  • CZAS – oszczędzamy czas pracy Twojego personelu
  • KOSZTY – obniżamy koszty zamawianych towarów
  • LOGISTYKA – optymalizujemy dostawy i związane z tym wydatki
  • STANDARYZACJA – kontrolujemy jakość i wizerunek klienta na każdym etapie produkcji
  • WYGODA – udostępniamy wszystkie druki firmowe w jednym miejscu

Zalety systemu najbardziej doceniają firmy i organizacje o wieloodziałowej, rozproszonej strukturze organizacyjnej. One czerpią z niego najwięcej korzyści, jednak poza nimi efektywnie z naszego rozwiązania korzysta ponad 350 różnego rodzaju innych średnich i małych firm ze wszystkich sektorów gospodarki.

Dostęp do systemu realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową po zalogowaniu i zabezpieczony jest certyfikatem bezpieczeństwa, z którego korzystają banki na swoich stronach internetowych podczas realizacji transakcji finansowych swoich klientów.

Aby w pełni zapoznać się ze wszystkimi aspektami działania systemu oraz korzyściami wynikającymi z jego funkcjonalności proponujemy multimedialną, dedykowaną prezentację.