O firmie.

SŁOWO O NASZEJ FIRMIE

Jesteśmy na rynku ponad 15 lat!

Nasz 25-osobowy zespół tworzą specjaliści i pasjonaci branży poligraficznej i reklamowej. Wychodzimy przed szereg i odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie wymagającego rynku. To nam zaufało ponad 200 świadomych, nowoczesnych marek.

Stawiamy na print management, czyli outsourcing poligrafii, dzięki któremu mogą Państwo zredukować koszty druku, materiałów reklamowych bez konieczności obniżania ich jakości. Dodatkowo współpracują Państwo z osobistym opiekunem handlowym, posiadającym szeroką wiedzę poligraficzną, gotowym wesprzeć Klienta na każdym etapie składania i produkcji zamówienia.

Posiadamy drukarnię wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt oraz technologie pozwalające sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów.

Dlaczego my?

  • wieloletnie doświadczenie
  • nowoczesny park maszynowy
  • gwarancja powtarzalnej jakość produktu
  • łatwy dostęp do produktów
  • opieka nad każdym klientem
  • kontrola nad zamówieniami i wydatkami
  • pewność, zaufanie, spokój

Jesteśmy rzetelnym partnerem do współpracy i kompetentnym doradcą.

PREPRESS – przygotowanie materiałów

DTP

Wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty i programy graficzno- projektowe studio DTP obsługiwane jest przez grafików i dział kreatywny posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w obróbce dostarczanych przez klienta prac, jak i przygotowaniu indywidualnych zleceń. Zapewniamy sprawdzenie jakości plików, dostęp do FTP i konsultacje. Eliminujemy błędy, nic nie umknie naszemu czujnemu oku.

CTP

Specjalistyczna maszyna do tworzenia form drukarskich pozwala na bezpośrednie, cyfrowe naświetlenie płyt drukarskich (przesyłanie „z komputera na płytę”) o maksymalnym formacie 830×660 mm.

Image Image Image